Searching...
pondělí 7. prosince 2015

Tajemství úspěchu...


Je to zhruba rok, co mi ve schránce přistála knížka Podnikání z pláže. Loňské vánoce byly díky ní ve znamení nových začátků a plnění mnoha snů. Jedním z nich byl i tenhle blog, který jsem spustila až díky téhle knížce - přestože jsem si ho vysnila už dávno předtím.


Na plné obrátky se nakonec rozjel jiný z mých projektů - podnikatelská knížka Jak začít podnikat v importu, kterou jsem právě o loňských vánocích začala psát a nakonec jsem ji místo slibovaných 14 dní psala půl roku :-) K jejímu vypuštění do světa mě inspirovala kamarádka, které jsem loni v létě poradila, jak začít s dovozem bižuterie. Za necelé čtyři měsíce tímhle způsobem vydělala 40.000,- Kč, s investicí několika stokorun.

Já sama jsem se po přečtení Podnikání z pláže rozhodla "oprášit" svůj vlastní obchůdek Lightworkers.cz, celý ho od základů přetvořit a znovu otevřít dveře zákazníkům. Vyplatilo se :-)

 Pravdou je, že tyhle dva projekty mě nakonec vytížily natolik, že jsem se tenhle blog rozhodla na chvíli uložit k ledu a vrátit se, až na něj budu mít víc času. Vypadá to, že letošní vánoce budou opět časem, kdy budu začínat s novými věcmi, které jsem si vysnila - a k nim patří i Get organized :-) Pokud se vám tedy předchozí články líbily, můžete se brzy těšit na další - a ještě něco navíc :-)

Proč vám tohle všechno píšu? Protože se blíží vánoce - a ty letos můžou znamenat nový vítr do plachet i pro vás! Zkuste letos místo přemýšlení nad novoročním předsevzetím otevřít náruč pozitivním změnám a tomu, abyste se příští rok měli ještě mnohem lépe, než letos :-)

Ať se vám daří!

Lucie
0 komentářů:

Okomentovat